Webové stránky a reklama Kladno

Web pro služby - kadeřnictví, masáže, barber shop, pedikúra, ...

Pamatujete si svůj první pracovní pohovor? Výsledek často nesouvisel se samotným pohovorem, ale s prvním dojmem zaměstnavatele o vás.
Podobným způsobem lidé posuzují váš web. Pokud není zajímavý a atraktivní nebo je jeho uživatelský dojem matoucí, vaši uživatelé nebudou věnovat čas tomu, aby se na Vašem webu zdržovali (i když u Vás najdou právě to, co hledali).

Zkušenost:

Uživatelé se nechtějí obtěžovat načechraným obsahem a nekonzistentními snímky, chtějí rychle a snadno zjistit, co vaše společnost dělá a co nabízíte a mít možnost rychlé a snadné rezervace. Pokud zjistí, že vaše webové stránky splňují jejich očekávání, budou se na váš web i nadále vracet a hledat další informace.
Moderní webové stránky jsou responzivní, rychle se načítají, jsou flexibilní a jsou navrženy tak, aby vypadaly skvěle pro každého, bez ohledu na to, jak na web přistupuje. Chápeme, jak je důležité naslouchat našim zákazníkům. Naším cílem číslo jedna je vždy úplná spokojenost klienta.

Hlavní funkce od nás:

Připravili jsme pro Vás unikátního průvodce, který Vás provede procesem vytvořením nového webu. Dozvíte se v něm jednak co od Vás budeme potřebovat a jednak co vlastně webové stránky mohou umět. Pokud popravdě odpovíte na všechny body dozvíte se i přibližnou cenu nového webu. Musíme Vás ale upozornit, že ke každému přistupujeme individálně a přesnou cenovou kalkulaci Vám sdělíme pokud se detailně seznámíme s vašimi potřebami a přáním.

Nezávazná poptávka

    Nahrát*Můžete nahrát soubory pdf, jpg, png nebo doc.