Webové stránky

Webové stránky

Špičkové webové aplikace, multifunkční řešení a modré z nebe Vám slíbí každý. A mnohdy za hodně velké peníze. My vytváříme weby pro normální lidi a za babku.

Vytváříme webové stránky opravdu pro každého, ať již máte řemeslnou firmu, úklidovou firmu, kadeřnický a kosmetický salón, ať jste majitelem autoservisu, taxislužby, ať jste překladatel či fotograf, ať vlastníte hotel, penzion nebo restauraci, ať provozujete lékařskou nebo psychologickou praxi, ať jste škola, školka, obec, nezisková organizace či jiná instituce, ať chcete osobní stránky nebo si psát blog, ať vedete sportovní klub či zájmový kroužek, ať chcete mít tématický či informační portál. 5ekněte nám svou představu a my Vám vytvoříme řešení přesně pro Vás.

Ceny jsou prakticky vždy individuální, ale profesionální webovou stránku, která bude responzivní, bude splňovat všechny aktuální trendy a opravdu se za ně nebudete stydět začínají již na 3 500 Kč.

Níže stačí vyplnit formulář a my Vám pošleme nezávaznou nabídku. Vyzkoušejte a uvidíte, za to nic nedáte 🙂

100% Responzivní

Responzivní webové stránky dnes nejsou výhodou, ale nutností.

Jednoduchá administrace

Všechny stránky si budete moci editovat sami podle libosti – pokud budete chtít.

Moderní vzhled

Za webové stránky od nás se rozhodně stydět nebudete

Grafické prvky

Pokud potřebujete, vytvoříme Vám logo a jiné grafické prvky

Zaškolení

Webové stránky Vám předvedeme a důkladně zaškolíme jak je editovat.

Kompletní služby

V ceně máte zahrnut již poplatek za doménu a webhosting

Kontaktujte nás

Prosíme uvěďte všechny informace co nejpřesněji, včetně popisu. JEdině tak Vám můžeme co nejrychleji poskytnout relevantní informace.

Odpovíme co nejdříve. Děkujeme!