Webové stránky a reklama Kladno

Web pro sportovní kluby

Ať už jste malý fotbalový klub přípravky nebo větší klub jakéhokolivk zaměření připravíme Vám webové stránky na míru, na které budete opravdu hrdi.
Díky skvělému designu a skvělé přístupnosti bude web pro Váš klub důvěrychodný a často navštěvovaný. Dozví se tam všichni rychle všechny důležité informace, soupisky, výsledky, apod.

Zkušenost:

Víme, že je velmi důležitá i informační architektura, navigace a prioritizace obsahu. Uživatelé potřebují mít rychlý a snadný přístup k důležitým informacím.
Moderní webové stránky jsou responzivní, rychle se načítají, jsou flexibilní a jsou navrženy tak, aby vypadaly skvěle pro každého, bez ohledu na to, jak na web přistupuje. Chápeme, jak je důležité naslouchat našim zákazníkům. Naším cílem číslo jedna je vždy úplná spokojenost klienta.

Hlavní funkce od nás:

Připravili jsme pro Vás unikátního průvodce, který Vás provede procesem vytvořením nového webu. Dozvíte se v něm jednak co od Vás budeme potřebovat a jednak co vlastně webové stránky mohou umět. Pokud popravdě odpovíte na všechny body dozvíte se i přibližnou cenu nového webu. Musíme Vás ale upozornit, že ke každému přistupujeme individálně a přesnou cenovou kalkulaci Vám sdělíme pokud se detailně seznámíme s vašimi potřebami a přáním.

Nezávazná poptávka

    Nahrát*Můžete nahrát soubory pdf, jpg, png nebo doc.